COFACE HAKKINDA

GÜÇLÜ ULUSLARARASI AĞI İLE...

TİCARİ ALACAK SİGORTANIZI DÜNYA ÇAPINDA YÖNETMEK

Coface şu anda yaklaşık 100 ülkede müşterileri için teminat sağlayabilmekte ve 66 ülkede direkt varlığı  sayesinde faaliyette bulunmaktadır. Coface, bu alanda uluslararası iş ortaklarından ve gerektiğinde devreye giren diğer organizasyonlardan oluşan kendisinin “COFACE ULUSLARARASI İŞ ORTAKLARI AĞI”na güvenmektedir.  
 
Coface tüm bu ülkelerde Globalliance ticari alacak sigortası çözümünü sunmaktadır. Bu çözüm işletmelere tek bir sözleşme ile grup şirketlerini de teminat altına alma olanağı tanımaktadır. 
 
 
 

COFACE ULUSLARARASI İŞ ORTAKLARI AĞI 

Type11

Uluslararası iş ortakları ağı

 

Coface’ın 1992 yılında uygulamaya koyduğu bu dünya çapındaki ağ, ticari alacak sigortası, ticari bilgiler, borç tahsilatı ve faktoring sektörlerinden özel ve kamu kurumlarını bir araya getirmiştir.

 

Bu kurumların ortak amacı Coface’ın uzmanlığı yardımıyla, hizmetleri karşılıklı temin ederek kurumsal bir işbirliği geliştirmek, kolaylaştırmak ve sigortalamaktır.

 

Uluslararası iş ortakları ağı Coface’ın yurt içindeki ağını tamamlamakta ve güçlendirmektedir. Ayrıca, müşterilerimizin tüm dünyayı kapsayan hizmet olanaklarımızdan yararlanmalarını sağlamaktadır. Ağ üyeleri Grubun kurallarına uygun olarak ve gelişmiş bir teknolojik altyapı aracılığıyla kendi bilgilerini sisteme katmaktadır.

 

Bu uluslararası ağ sayesinde Coface çok uluslu şirketlere de geniş kapsama alanı ve dünyayı küçültme becerisi sayesinde ihtiyaçları olan hizmetleri sunmaktadır.
 
Üst