COFACE HAKKINDA

AMACIMIZ: BİZİ TEŞVİK EDEN NEDİR?

NEDEN YENİ BİR AMAÇ?

Coface CEO’su Xavier DURAND sloganımız olan FOR TRADE (TİCARET İÇİN) ifadesinin Coface’ın kültürünü ve amacını ve ticarete olan derin bağlılığımızı nasıl yansıttığını açıklamaktadır.
 
 
 
İNANCIMIZ:
 
Dünyada iyilik için bir güç olarak ticarete inanıyoruz.
 
 
 

BİZ KİMİZ

4,721

Uzman çalışan, yaklaşık 50,000 müşteriye hizmet vermektedir

En mükemmel şekilde kurgulanmış uluslararası ağa sahip olan modern ve çevik bir şirket olarak Coface ticari alacak sigortası ve risk yönetimi alanında bir referanstır.
Sektör lideri olarak 75 yılı aşkın deneyimi ve yaklaşık 50,000 şirkete hizmet veren 4,721 kişiden oluşan ekibi ile Coface uzmanları dünya ekonomisine uyum sağlayacak şekilde çalışmaktadır.
 
Amacımız; sektörün en çevik, küresel ticari alacak sigortası şirketi olmaktır.

NEYİ İFADE EDİYORUZ

Müşterilerimizi faaliyette bulundukları her alanda destekliyoruz, onları koruyoruz ve hem yerel hem de ihracat piyasalarında satış yapma kabiliyetlerini iyileştirmeye yönelik olarak gerekli kredi kararlarını almalarına yardım ediyoruz.
 
Ticaret için tutkuyu paylaşıyoruz. Başarılı, büyüme kaydeden ve çok daha dinamik işletmeler tesis etmek için müşterilerimizle işbirliği yapmayı arzu ediyoruz. Daha güçlü işletmeler tesis edilmesine yardım ederek, ekonominin sorunsuz bir şekilde yönetilmesine katkı sağlıyoruz.
 
Tam tanım olarak amacımızı bu şeklide tanımlayabiliriz.

DEĞERLERİMİZ

Type11

Kendimizi müşterilerimize adadık. Müşteri Odaklılık; görevi ne olursa olsun organizasyonumuzda çalışan herkes tarafından paylaşılan bir değerdir.
 
Müşterilerimizin işletmeleri için potansiyel riskleri ve umut vaat eden fırsatları anlamalarına yardım etmek için ekonomik riskleri izliyoruz.
 
Müşterilerimizi iş ortaklarımız olarak görüyoruz. Destek fonksiyonlarındaki çalışanlarımızın kendi müşterileri bulunmaktadır ve aynı müşteri odaklılık bakış açısını paylaşmaktadırlar.

Type11

Uzmanlığımız bizi dünya standartlarında bir aktör olarak tanımlamakta ve konumlandırmaktadır.
 
Ticari alacak sigortası ve risk yönetimi alanındaki 75 yılı aşkın deneyimimiz, Coface’ın uzmanlığının temelini
oluşturmaktadır.
 
Ticaret için tutku paylaşan aktif bir topluluğun uzmanlığı: 50,000 işletmeye hizmet veren 4,721 uzman.

Type11

İşbirliği; organizasyonumuzun merkezinde yer almaktadır. Yakın bir işbirliği gerçekleştirmek bir bakış açısıdır ve işletmemizin başarısı için bir ön koşuldur.
 
Coface’da ilişki bazında istihbarat, ekonomik istihbarat ile uyumlu bir şekilde hareket etmektedir ve bu uyum dahili veya harici müşterilerimiz ile olan ilişkimizi öngörmemizi sağlamaktadır.
 
Dinleme, paylaşma ve güvenilir ortaklıklara dayanan ilişkiler, en çok değer verdiğimiz unsurlardır.

Type11

Bizim işimiz cesaret ve hesap verebilirlik sağlamaktır.
 
Her bir müşterinin durumu farklıdır ve gelecek temel anlamında belirsizdir.
 
Sürekli olarak değişim kaydeden ekonomik bir dünyada, uzmanlarımız müşterilerimiz için dünyanın her yerinde bir pusula işlevi görmektedir.

Üst