COFACE HAKKINDA

DÜNYAYLA BAĞLANTINIZI SAĞLIYORUZ

ŞİRKET KÜLTÜRÜMÜZ TEMELİNDE AÇIK FİKİRLİ OLMA, DÜNYAYLA BAĞLANTI İÇİNDE KALMA VE GELİŞİMLERE AYAK UYDURMAYA DAYANMAKTADIR.

 
 
Coface ile küresel ekonominin ritmine göre çalışarak çok kültürlü bir ortamda kendinizi geliştirme şansını elde edersiniz.
Dünyanın dört bir yanından bizi tercih eden yeteneklerle oluşturduğumuz ekiplerimiz, bilgilerini bir araya getirerek müşterilerimizin, belirli bir pazarı anlamalarına ve sorunlarını çözmelerine yardımcı olur.
 
 
  

Uluslararası bir şirket olduğumuzu şirketteki her anınızda hissedeceksiniz

  • Dünya genelindeki müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yurtdışındaki meslektaşlarınızla yakın işbirliği içinde çalışacaksınız.

  • Birkaç ülkeyi kapsayan proje ekiplerine dahil olacaksınız. 

  • Farklı milletlerden meslektaşlarınızla çalışarak, Coface'da kariyerinizin daha başında bile yurtdışındaki pozisyonlara başvurma şansına sahip olacaksınız. 

Önemli rakamlar

International mobility at Coface

Çalışanlarımızın Görüşleri

Yasuyo works at coface

 

Coface Japanese Solutions, Japonya'daki çok uluslu şirketlere, ihtiyaçlarına göre uyarlanmış ticari alacak sigortaları sunarak hem iç hem de dış pazarlarda büyümeleri için gereken desteği veren bu alanda uzmanlaşmış bir ofistir.

Tokyo, Osaka, Paris, Hong Kong, Şanghay ve New York'ta, müşterilerimize yerel dillerinde hizmet vermemizi sağlayan, çift dil bilen çalışanlardan oluşturduğumuz ekiplerimiz görev yapmaktadır. Coğrafi mesafelerimize rağmen ekip arkadaşlarımız yakın işbirliği içinde çalışarak müşterilerimizle, en son ihtiyaçlarına yönelik güncel bilgilerin paylaşılmasını sağlar.

Bu ekipte çalışmak ve çok uluslu Japon şirketleriyle olan işlerin bölgeler arasında geliştiğini ve genişlediğini görmek gerçekten heyecan verici.

Yasuyo A. H., Kilit Müşteri Yöneticisi- Coface Japonya ve Coface Japanese Solutions

Danny V.

Coface'a katılma nedenim şirketin uluslararası yapısıdır: eğitim yıllarımdan itibaren hep yurtdışında çalışmayı arzu ettim-Çin, Hong Kong, Japonya, İngiltere...

Geçen yıl, şirket içi yetenek programlarımızdan birine başvurdum ve diğer departmanlar ve birçok ülke ile işbirliği içinde yürütülecek çeşitli projelerde rol almak üzere Grubun Paris'teki genel merkezinde bir yıllık bir göreve getirildim.

Bu görevde beni en çok heyecanlandıran yeni bir maceraya atılmaktı: çok kültürlü bir ortamda, yerelden küresel bir zihniyete geçiş ve akıl hocamın da desteğiyle kendime olan güvenimi inşa etme ve becerilerimi geliştirme fırsatına sahip olmaktı.
Ve yine heyecan verici bir şekilde, bu görevim sona ermek üzereyken, bana, Paris'teki Kıdemli Risk Sigortalama ekibine kalıcı olarak dahil olma seçeneği sunuldu!

 

Danny V., Kredi Risk Tahsis Uzmanı, Hollanda ofisinde çalışmaktadır ancak şu anda geçici bir pozisyon için Fransa ofisinde görev almaktadır

Yuliia

 

 

Coface'da her gün farklı geçmişe sahip birçok arkadaşlarımla ve meslektaşımla birlikte çalışıyorum. Masamdan bile kalkmadan farklı kültürler ve bakış açıları hakkında bilgi edinme fırsatı bana keyif veriyor.

Böyle bir ortamda, ön yargılarımın farkına vararak ve onlarla savaşarak, başkalarını dinleme ve etkili iletişim kurma yeteneğimi ilerleterek kendimi sürekli geliştirebilirim.

Çeşitliliğimiz yaratıcılığımızı teşvik ediyor ve aynı zamanda şirketin sonuçlarına da olumlu yansıyor. İşte bu nedenle Coface, çalışmak için harika bir yer ve parçası olmaktan gurur duyduğum bir ekip.

 

Yuliia N., Kilit Müşteri Yöneticisi - Coface Global Solutions, Dubai 

Üst