COFACE HAKKINDA

TİCARETİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ

the happeners-with left blank
 
Coface, 100 ülkede 58 farklı milliyetten 4721 çalışandan oluşan ve tüm çalışanların, küresel olarak uyumlu zengin bir kültürü paylaştığı bir şirkettir. Tüm çalışanlar aynı ortak hedef için çalışır : küresel olarak ticareti kolaylaştırmak ve alacak sigortası alanında lider pozisyonumuzu korumak ve pekiştirmek.
 
Grup olarak, hizmet verdiği tüm endüstriler genelinden 50.000 küresel müşterisini, iş geliştirme süreçlerinde destekleyerek, daha güçlü, hızlı ve etkili yapılara dönüşmelerine yardımcı olmaktadır.
Ekiplerimiz her gün ticareti kolaylaştırma gayretiyle çalışmaktadır. Bize katılmak ister misiniz?

İK POLİTİKAMIZ

Type16 TİCARETİNİZİN BÜYÜMESİNİ DESTEKLİYORUZ
Karar alıcıların doğru seçimler yapmalarını sağlayarak, işletmeyi korumaya yönelik çözümler sunarak, müşterilerimizin küresel ve yerel ticaret süreçlerini kolaylaştırıyoruz.
Ticari alacak sigortası şirketi olarak müşterilerimize, alacaklarını tahsil etme risklerini ortadan kaldırmaya yönelik teminatlar sunuyoruz.
 
DÜNYAYLA BAĞLANTINIZI SAĞLIYORUZ
Şirket kültürümüzün temelinde, açık fikirli olma, dünyayla bağlantı içinde kalma ve gelişimlere ayak uydurmaya dayanmaktadır.
Coface'ın çok kültürlü çalışma ortamında kendinizi geliştirerek küresel ekonominin nabzını yakından tutma şansını elde edeceksiniz. Gün içinde dahi çalışırken her an uluslararası bir yapının parçası olmanın ayrıcalığını hissedeceksiniz.
 
KAPSAYICI BİR TOPLUMUN İÇİNDE GELİŞMEK
Her bir çalışanın kritik bir role sahip olduğu, birbirine son derece bağlı bir kuruluşuz: yapacağınız katkılar ve yaratacağınız etkiler bizim için değerlidir ve hemen fark edilir.
Organizasyon yapısında yerleri ne olursa olsun tüm meslektaşlarımıza kolaylıkla ulaşabilir ve onlarla doğrudan ve rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.
Samimiyete, sadeliğe ve kapsayıcı olmanın gücüne inanıyoruz.
 
GELECEĞİ İNŞA ETMEK
Coface, 75 yılı aşkın bir deneyime sahip olmanın haklı gururunu yaşamakta, tarihi boyunca edindiği uzmanlık ve itibarın getirdiği bilgi birikiminden faydalanmaktadır.
Bununla birlikte her gün daha iyisini başarmak, sınırlarımızı zorlayarak kendimizi daha da ileriye taşımak için çabalıyoruz.
Üst