FAALİYETLERİMİZ

TOPLINER

TİCARİ ALACAK SİGORTANIZI TAMAMLAR

“TOPLINER”I TERCİH ETMEK İÇİN DÖRT ÖNEMLİ NEDEN

  • Bir projeyi geliştirmek için tamamlayıcı teminat;
  • Tercih edeceğiniz bir süre (30 ila 90 gün) ve tutar (5,000 Euro ila 5 milyon Euro) için özel olarak hazırlanan bir teklif;
  • Talebinize göre düzenlenen bir fiyat;
  • Kolay online abonelik.

“Globalliance” müşterileri için düzenlenen “TopLiner” tamamlayıcı bir teminattır. 
 

Belirli bir müşterisi için sigortalı şirketin talep edilenden düşük bir tutarda garanti aldığı veya hiç garanti alamadığı durumlar için tasarlanmıştır. Fiyat; risk değerlendirmesine ve talep edilen teminatın tutarına ve süresine bağlıdır.

 

”TopLiner”a özellikle yüksek öncelikli müşterilerine daha fazla satış yapmak veya karlılığı arttırmak isteyen şirketler rağbet göstermektedir.  

YAŞANMIŞ ÖRNEKLER

YAŞANMIŞ ÖRNEKLER

Los Angeles’ da yerleşik bir Halkla İlişkiler (PR) Ajansı, merkezi Kaliforniya’da bulunan yeni kurulmuş bir haber şirketinin ürün lansmanı için önemli bir iş almıştır. Şirket Amerikalı tüketiciler için bu yeni ürünle ilgili olarak farkındalık yaratmak amacıyla yoğun ve maliyetli bir medya lansmanı gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

 

Proje birkaç ajans tarafından hayata geçirilmektedir. Lansmandan üç ay önce, ajansın, dördüncü bölümden sorumlu olan PR ajansı (rakibi) projeden çekilmiştir. Zamanın çok önemli olduğu dikkate alınacak olursa, Los Angeles’li ajans bu görevi de üstlenir ve projeye az bir zaman kalması nedeniyle, zaten devam etmekte olan iki projedeki başarılı hizmetlerine de güvenerek, piyasanın üzerinde bir teklif sunar. 

 

Bu durumda, haber şirketindeki risk artar. Sözleşme koşullarında belirtilen ödeme vadeleri ancak tamamlayıcı bir teminat için ‘TopLiner’ fiyat teklifi ile kabul edilebilir. Bu üçüncü proje ‘TopLiner’ teminatının maliyetinden beş kat fazla bir marj ile kazanılır. Dolayısıyla ajans ilk iki projeden daha yüksek bir net kâr elde eder.

Üst