YASAL UYARI

Sayın Ziyaretçi/Poliçelimiz,
 
İşbu web sitesi, İstanbul Ticaret Odası'na 602743 sicil no'su ile kayıtlı, 18.400.000,00-TL sermayeli, Büyükdere Caddesi, Yapı Kredi Plaza, B Blok Kat 6 34330 Levent/İstanbul adresinde mukim, Türk Hukuku ve Sigortacılık mevzuatına uygun olarak kurulmuş Coface Sigorta A.Ş.'ye (“Coface”) aittir.
 
İşbu site, hem bir sigorta şirketi olan Coface hem de Coface'nin sunduğu ürünler ile ilgili bilgileri içermekte olup, bu siteye giriş yaparak aşağıda yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder;
 
Coface, işbu metinde ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zaman, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek siz Ziyaretçi/Poliçelimizin sorumluluğundadır. Coface'nin, değişiklikleri siz Ziyaretçi/Poliçelimize ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Coface hizmetlerinden ve yayınlarından yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.
 
Coface'nin web sitesindeki bağlantılar sizi Coface web sitesinin dışına yönlendirebilir ancak Coface, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve Coface, bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra oluşabilecek herhangi bir değişiklik, arıza ve/veya hatadan ötürü sorumlu değildir. Coface veya bağlı şirketleri ya da bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.
 
Bu sitede kullanılan üçüncü taraf hizmetleri ile ilgili bilgiler aşağıdaki gibidir.
 
- Google Analytics (ga.js) : İzleyici ölçüm hizmetlerinin bir parçası.Kitle ölçüm hizmetleri, siteyi geliştirmek için yararlı olan trafik istatistiklerini oluşturmayı mümkün kılar.
- AddThis : Sosyal ağ servislerinin bir parçasıdır.Sosyal ağlar sitenin kullanıcı dostluğunu geliştirir ve paylaşım yoluyla tanıtımını sağlar.
- YouTube : Video servislerinin bir parçasıdır.Video paylaşım hizmetleri, siteyi multimedya içeriği ile zenginleştirir ve görünürlüğünü arttırır.
 
İşbu sitede yer alan her türlü içerik (metin, logolar, grafikler, fotoğraflar ve diğer görsel içerikler v.b. gibi), yalnızca kişisel amaçlarla kullanılabilir, çoğaltılabilir veya sunulabilir, aksi kesinlikle yasaktır. Web sitemizde yer alan unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları Coface'ye veya belirtilen ilgilisine aittir ve ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması, söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda siz Ziyaretçi/Poliçelimize hiç bir hak vermez. Bu siteyi ziyaret etmek veya kullanmakla, anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi taahhüt etmektesiniz.
 
Web sitemiz sadece yasal amaçlarla ve hukuki düzenlemelere uygun olarak kullanılabilir. Bu siteyi kullanmakla, yasalara uygun davranacağınızı taahhüt etmektesiniz. Coface, aksine eylemlerde bulunanlara karşı, bu tür davranışlara engel olmak için, siteye girişi yasaklamak, şikâyette bulunmak gibi uygun göreceği tedbirleri almaya yetkilidir.
 
Siteyi kullanırken verdiğiniz kişisel bilgiler daha sonra elektronik posta gönderimi için kullanılabilir, ancak bu bilgilerde hata olması halinde, tarafınızca sitemize giriş yapılarak düzeltilmesi yahut web sitemizdeki “Bize Ulaşın” bölümündeki formu doldurarak düzenlemenin talep edilmesi ile mümkündür.
 
İşbu web sitesinin telif hakkı Coface'ye aittir. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği koruma altındadır. Site içeriğinde bulunan hiçbir öğe, materyal, logo, fotoğraf v.b. gibi materyaller  ticari amaç için kullanılamaz, kopyalanamaz  ve başka sitelerde yayınlanamaz. 
Üst