COFACE HAKKINDA

GELECEĞİ İNŞA ETMEK

HER GÜN BAŞARILARIMIZA MEYDAN OKUYOR VE KENDİMİZİ YENİDEN KEŞFETMEYE ÇALIŞIYORUZ

Girişimlere ve yenilikçi fikirlere değer veriyoruz.

75 yıllık bir geçmişe sahip olan Coface, uzun yıllar içinde inşa ettiği uzmanlığın ve itibarın getirdiği bilgi birikiminden faydalanmaktadır. Bununla birlikte her gün başarılarımıza meydan okuyor ve kendimizi yeniden keşfetmeye çalışıyoruz.

Özellikle veri bilimi temelli olarak yeni teknolojileri entegre ediyor ve operasyonlarımızı yalınlaştırmak ve müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamak için otomasyon sistemlerimizi geliştiriyoruz.

Yeni, daha esnek, çevik ve işbirlikçi çalışma modellerini teşvik ediyoruz.

Sürekli gelişmekte olan dünyamızda, daha yatay bir organizasyon yapısı dahilinde istisnasız tüm girişimleri ve yenilikçi fikirleri memnuniyetle karşılıyoruz.

Alışılmışın dışında düşünen ve engelleri aşmaya çalışan meraklı zihinleri takdir ediyoruz. 

 
 
 
İnovasyonlar çalışma şeklimiz, ofis hayatımız ve tabi ki müşterilerimize sunduğumuz hizmetler gibi farklı düzeylerde ortaya çıkıyor.
 
 
Bu videoda, bunu başaran çalışanlarımız, Coface'da inovasyonun müşterilere nasıl faydalar sağladığını ve Coface'ın, COVID-19 karantinaları sırasında yenilikler getirirken işbirliği ve çeviklikten nasıl güç aldığını açıklıyor.

ÇALIŞANLARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

Yacine works at Coface

 

 

Veri analizi otomasyonu kapsamında, karar verme sürecini kolaylaştıran ve hızlandıran yeni bir pazar istihbaratı (iş zekası) platformunu hayata geçirme fırsatını yakaladım. Hızla değişen bir ortamda bu son derece kritik bir adım oldu.

 

Yacine D., Satış Operasyonları Müdürü - Coface Fransa

Melissa works at Coface

 

"My Voice-Benim Görüşlerim" personel anketi ile bize, görüşlerimizi paylaşma fırsatı verildi. Sorunlarla ilgili önerilerimizi, fikirlerimizi, çözümlerimizi sunarak katkıda bulunduk, yeni iş modellerine ilişkin tecrübelerimizi paylaştık. Sadece mevcut sorunları çözmeye değil aynı zamanda gelecekteki ihtiyaçları öngörebilmemizi sağlayacak yenilikler getirmeye ve her zaman çağa ayak uydurmaya çalışıyoruz.
Yeni fikirler ve çözümler geliştirdik ve bunların birçoğu da başarıyla uygulamaya kondu. Çevremizi iyileştirdiğimizi ve geleceğimizi inşa ettiğimizi hissettik.

 

Melissa P., İtalya merkezli Global Solutions Kredi Risk Tahsis Yöneticisi

Üst