HABERLER & YAYINLAR
11.09.2014
ÜRÜN HABERLERİ

CofaMove uygulaması faaliyete geçiyor: CofaNet artık mobilde

CofaMove uygulaması faaliyete geçiyor: CofaNet artık mobilde

Coface ticari alacak sigortası sözleşmelerini yönetmeye yönelik online platformu CofaNet’in temel özelliklerine istedikleri yerde ve istedikleri zaman erişebilmelerini sağlayacak mobil bir uygulama sunuyor. Uygulama, Apple App Store’dan ve Google Play Store’dan indirilebilecek.

 

CofaMove adı verilen alacak sigortası piyasasındaki yenilikçi uygulama, Coface’ın teminat bilgilerini daima yanınızda bulundurmanıza olanak tanıyacak. Sürekli elinizin altında olacak bu yeni uygulama ile birlikte yöneticiler risk alma ile ilgili hızlı cevap verebilme yeteneklerini geliştirebilecek ve satış temsilcilerini hareket halinde iken kolaylıkla yönetebilecekler. Böylelikle satış temsilcileri müşteri araştırmalarında ve müzakerelerinde daha etkili hale gelebilecek.

 

CofaMove’un mevcut özellikleri arasında şirket tanımlama, teminat danışma ve alacak sigortası ürünlerinin siparişi yer alıyor ve özelliklerin yıl sonuna kadar çoğaltılması planlanıyor. Birçok dilde hazırlanmış olan uygulama herhangi bir ek maliyet olmadan yaklaşık 40.000 CofaNet kullanıcısı tarafından kullanılabilecek.

 

Grup Pazarlama ve Strateji Direktörü Patrice Luscan uygulama ile ilgili olarak şunları belirtiyor: "CofaMove’un lansmanı, 2012 yılında TopLiner ile başlayan, yakın geçmişte Easyliner ve Policy/Cash Master ile devam eden ve hem mevcut hem de potansiyel müşterilerimizi davet ettiğimiz yenilikçilik yolculuğumuzda yeni bir adımdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını büyük bir dikkatle takip ediyoruz. Bu yeni uygulama teknolojik bir talebe cevap veriyor ve ihtiyaçları daha fazla cevaplayan bir risk yönetimi olanağı sunuyor. Entegre teknik platformumuz yoluyla, uluslararası müşterilerimiz bu yeni uygulamayı ilk günden itibaren küresel ölçekte kullanabilecekler."

 

 

 

icon-fleches

 

 

 

 

 

 

Bu basın bültenini indir : CofaMove uygulaması faaliyete geçiyor: CofaNet artık mobilde (78,34 kB)

İLETİŞİM


Verda YAKAR

TEL: +90 (216) 251 99 10
verda.yakar@coface.com 

Üst